دسترسی مهمان به کنترل کننده ابری Infinity

دسترسی مهمان به کنترل کننده ابری Infinity

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش
  4. chevron_right
  5. دسترسی مهمان به کنترل کننده ابری Infinity

دسترسی مهمان به کنترلر ابری Infinity

دسترسی مهمان با نسخه جدید ۱٫۱۴٫۲ به Infinity Cloud Controller رسیده است. این امکان را به SMB ها مانند کافه ها و هتل های کوچک می دهد تا Wi-Fi را برای مشتری خود حتی کاربرپسندتر تنظیم کنند.

قابلیت دسترسی مهمان تازه اضافه شده ، ویژگی های مختلفی از جمله دسترسی رایگان را ارائه می دهد ، جایی که کاربران با استفاده از یک صفحه چلپ چلوپ قابل تنظیم با یک آگهی یا شرایط استفاده ، دسترسی خصوصی مورد استقبال قرار می گیرند و این امکان ایجاد حساب های شخصی را برای کاربران مهمان Wi-Fi فراهم می کند. ؛ و کوپن — یک سیستم دسترسی موقت Wi-Fi که مخصوصاً برای مشاغل میهمان نوازی مفید است.

Access Guest با سیستم عامل NFT نسخه ۷٫۶۳ یا بالاتر در دسترس است ، بنابراین حتما نقاط دسترسی Infinity خود را به جدیدترین سیستم عامل ارتقا دهید. (عملکردی که در کنترلر موجود است)

برای اطلاعات بیشتر به یادداشت های انتشار مراجعه کنید ، جدیدترین سیستم عامل NFT را بارگیری کنید ، و یک مرور کلی ویدیویی درباره دسترسی مهمان را در زیر ببینید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ثبت نام در سایت

با عضویت در سایت از خدمات  پشتیبانی و همچنین تخفیف های ویژه اعضای لیگوویو ایران یهره مند شده و دسترسی بهتری به قسمت های محتلف یاست داشته باشید. جهت عضویت از اینجا اقدام فرمایید.

تیکت پشتیبانی

چهت دریافت خدمات پشتیبانی لیگوویو ایران ابتدا عضو سایت شده و از قسمت ارسال تیکت پشتیبانی موضوع خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و سریعتر و بهتر از خدمات ما استفاده نمایید.

آموزش های لیگوویو

مشاهده فیلم های آموزشی نصب و راه اندازی محصولات لیگوویو و معرفی محصولات و کارایی های آن

فهرست
پشتیبانی در واتساپ
ارسال پیام واتساپ