بروزرسانی های کنترلر Infinity و DLB

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. آموزش
  4. chevron_right
  5. بروزرسانی های کنترلر Infinity و DLB

بروزرسانی های کنترلر Infinity و DLB

اخیراً LigoWave به روزرسانی های Controller Cloud Infinity و سری LigoDLB را به روز کرده است.

نسخه ۱٫۱۳٫۰ از Infinity Cloud Controller سیستم هشدار جدید را برای سری LigoDLB معرفی می کند. با استفاده از آن ، کاربران اعلان هایی درباره تغییرات مختلف در شبکه های خود ، به عنوان مثال مشاهده می کنند. هر زمان که دستگاه ها آفلاین می شوند یا اگر میزان خرابی بسته Tx / Rx خیلی بالا باشد. هشدارها را می توان با روشن یا خاموش کردن آنها ، تنظیم مقادیر آستانه مختلف و اختصاص سطح ارتباط به هر هشدار به صورت جداگانه سفارشی کرد.

نسخه ای از کنترلرهای بینهایت داخلی (Infinity Controller) نیز در دست کار است و به زودی منتشر می شود. قرار است هشدارهای تازه معرفی شده برای سری DLB و همچنین مانیتور DLB و RapidFire ، پیکربندی DLB و یک ویژگی آمار اختیاری مشتری را شامل شود. کاربران می توانند به آزمایش بتا بپیوندند و به نسخه Controller آینده دسترسی پیدا کنند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

سرانجام ، سری LigoDLB و LigoDLBac ارتقاء سیستم عامل را دریافت کردند. علاوه بر اصلاحات و پیشرفت های بی شماری ، نسخه ۷٫۶۳ تعداد زیادی ویژگی جدید مانند عامل رله PPPoE و پشتیبانی IPv6 را بین دستگاه ها و کنترل کننده اضافه می کند. این نسخه از سیستم عامل همچنین برای استفاده کامل از ویژگی هشدارهای Infinity Controller مورد نیاز است.

یادداشت های نسخه را مشاهده کنید و جدیدترین سیستم عامل را در زیر بارگیری کنید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
error: محتوا محافظت شده است !!