بروزرسانی های کنترلر Infinity و DLB

بروزرسانی های کنترلر Infinity و DLB

اخیراً LigoWave به روزرسانی های Controller Cloud Infinity و سری LigoDLB را به روز کرده است.

نسخه ۱٫۱۳٫۰ از Infinity Cloud Controller سیستم هشدار جدید را برای سری LigoDLB معرفی می کند. با استفاده از آن ، کاربران اعلان هایی درباره تغییرات مختلف در شبکه های خود ، به عنوان مثال مشاهده می کنند. هر زمان که دستگاه ها آفلاین می شوند یا اگر میزان خرابی بسته Tx / Rx خیلی بالا باشد. هشدارها را می توان با روشن یا خاموش کردن آنها ، تنظیم مقادیر آستانه مختلف و اختصاص سطح ارتباط به هر هشدار به صورت جداگانه سفارشی کرد.

نسخه ای از کنترلرهای بینهایت داخلی (Infinity Controller) نیز در دست کار است و به زودی منتشر می شود. قرار است هشدارهای تازه معرفی شده برای سری DLB و همچنین مانیتور DLB و RapidFire ، پیکربندی DLB و یک ویژگی آمار اختیاری مشتری را شامل شود. کاربران می توانند به آزمایش بتا بپیوندند و به نسخه Controller آینده دسترسی پیدا کنند. برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی تماس بگیرید.

سرانجام ، سری LigoDLB و LigoDLBac ارتقاء سیستم عامل را دریافت کردند. علاوه بر اصلاحات و پیشرفت های بی شماری ، نسخه ۷٫۶۳ تعداد زیادی ویژگی جدید مانند عامل رله PPPoE و پشتیبانی IPv6 را بین دستگاه ها و کنترل کننده اضافه می کند. این نسخه از سیستم عامل همچنین برای استفاده کامل از ویژگی هشدارهای Infinity Controller مورد نیاز است.

یادداشت های نسخه را مشاهده کنید و جدیدترین سیستم عامل را در زیر بارگیری کنید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ثبت نام در سایت

با عضویت در سایت از خدمات  پشتیبانی و همچنین تخفیف های ویژه اعضای لیگوویو ایران یهره مند شده و دسترسی بهتری به قسمت های محتلف یاست داشته باشید. جهت عضویت از اینجا اقدام فرمایید.

تیکت پشتیبانی

چهت دریافت خدمات پشتیبانی لیگوویو ایران ابتدا عضو سایت شده و از قسمت ارسال تیکت پشتیبانی موضوع خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و سریعتر و بهتر از خدمات ما استفاده نمایید.

آموزش های لیگوویو

مشاهده فیلم های آموزشی نصب و راه اندازی محصولات لیگوویو و معرفی محصولات و کارایی های آن

فهرست
پشتیبانی در واتساپ
ارسال پیام واتساپ